Alfa Romeo Mito 1.4benzin 58kw
€4,800
Бренд:
Alfa Romeo
Модел:
Mito
Регистрација:
Платени давачки до регистрација
Година:
2011
Моќност:
58kw
Менувач:
Мануелен
Гориво:
Бензин
Километража:
156,000 км
Боја:
Сина
Врати:
3 врати
3 мода на возење
A/C клима
ABS кочници
ESP контрола за пролизгување
Алуминиумски бандажи
Борд компјутер
Електрика на стакла и ретровизори
Кожен волан
Команди на волан
МП3
Паркинг сензори
Радио
Светла за магла
Сензори за дожд и светла
Хром пакет
ЦД
Централно заклучување

Alfa Romeo Mito 1.4benzin 58kw

2011
156,000 км
Бензин
€4,800
Бренд:
Alfa Romeo
Модел:
Mito
Менувач:
Мануелен
Моќност:
58kw
Состојба:
Половна
Година:
2011
Километража:
156,000 км
Гориво:
Бензин
Врати:
3 врати
Боја:
Сина
Шифра - 20953