Audi A3 1.6tdi 81kw
€15,800
Бренд:
Audi
Модел:
A3
Регистрација:
Платени давачки до регистрација
Година:
2016
Моќност:
81kw
Менувач:
Мануелен
Гориво:
Дизел
Километража:
190,000 км
Боја:
Црвена
Врати:
5 врати
ABS кочници
Bi-xenon
ESP контрола за пролизгување
Алуминиумски бандажи
Аукс
Аутохолд
Блутут
Борд компјутер
Електрика на стакла и ретровизори
Климатроник
Кожен волан
Команди на волан
Лед дневни светла
Мултимедија
Навигација
Паркинг сензори
Светла за магла
Сензори за дожд и светла
Старт-стоп систем
Темпомат
Усб
Централно заклучување

Audi A3 1.6tdi 81kw

2016
190,000 км
Дизел
€15,800
Бренд:
Audi
Модел:
A3
Менувач:
Мануелен
Моќност:
81kw
Состојба:
Половна
Година:
2016
Километража:
190,000 км
Гориво:
Дизел
Врати:
5 врати
Боја:
Црвена
Шифра - 20962