Audi A5 2.0tdi 4x4 S-tronic
€35,800
Бренд:
Audi
Модел:
A5
Регистрација:
Регистрирана на МК таблици до 01.2023
Година:
2017
Моќност:
140kw
Менувач:
Автоматски
Гориво:
Дизел
Километража:
155,000 км
Боја:
Сива
Врати:
5 врати
ABS кочници
Bi-xenon
Distance control
ESP контрола за пролизгување
Line assist
Side assist
Автоматски менувач F1-shift
Активен темпомат
Алуминиумски бандажи
Аукс
Аутохолд
Блутут
Греачи на седишта
Дигитална табла
Електрика на стакла и ретровизори
Климатроник тризонски
Кожен волан
Команди на волан
Лед дневни светла(Matrix)
Мултимедија
Навигација
Паркинг камера
Паркинг сензори
Полу-кожен ентериер
Светла за магла
Сензори за дожд и светла
Старт-стоп систем
Усб
Хром пакет
Централно заклучување

Audi A5 2.0tdi 4x4 S-tronic

2017
155,000 км
Дизел
€35,800
Бренд:
Audi
Модел:
A5
Менувач:
Автоматски
Моќност:
140kw
Состојба:
Половна
Година:
2017
Километража:
155,000 км
Гориво:
Дизел
Врати:
5 врати
Боја:
Сива
Шифра - 20890