BMW 316d
€17,700
Бренд:
BMW
Модел:
316d
Регистрација:
Платени давачки до регистрација
Година:
2017
Моќност:
85kw
Менувач:
Мануелен
Гориво:
Дизел
Километража:
134,000 км
Боја:
Црна
Врати:
5 врати
ABS кочници
Bi-xenon
Driving mode
Keyless go
Алуминиумски бандажи
Аукс
Блутут
Борд компјутер
Електрика на стакла и ретровизори
Климатроник
Кожен волан
Кожен ентериер
Команди на волан
Лед дневни светла
Мултимедија
Навигација
Паркинг сензори
Светла за магла
Сензори за дожд и светла
Старт-стоп систем
Темпомат
Усб
Централно заклучување

BMW 316d

2017
134,000 км
Дизел
€17,700
Бренд:
BMW
Модел:
316d
Менувач:
Мануелен
Моќност:
85kw
Состојба:
Половна
Година:
2017
Километража:
134,000 км
Гориво:
Дизел
Врати:
5 врати
Боја:
Црна
Шифра - 20798