BMW 318D 2.0d 150hp
€11,200
Бренд:
BMW
Модел:
318d
Регистрација:
Платени давачки до регистрација
Година:
2012
Моќност:
105kw
Менувач:
Автоматски
Гориво:
Дизел
Километража:
156,000 км
Боја:
Бела
Врати:
5 врати
ABS кочници
ESP контрола за пролизгување
Автоматски менувач
Алуминиумски бандажи
Аукс
Борд компјутер
Електрика на стакла и ретровизори
Климатроник
Кожен волан
Команди на волан
МП3
Паркинг сензори
Радио
Светла за магла
Сензори за дожд и светла
Старт-стоп систем
Темпомат
Хром пакет
ЦД
Централно заклучување

BMW 318D 2.0d 150hp

2012
156,000 км
Дизел
€11,200
Бренд:
BMW
Модел:
318d
Менувач:
Автоматски
Моќност:
105kw
Состојба:
Половна
Година:
2012
Километража:
156,000 км
Гориво:
Дизел
Врати:
5 врати
Боја:
Бела
Шифра - 20514