BMW 418d 105kw
€20,500
Бренд:
BMW
Модел:
418D
Регистрација:
Платени давачки до регистрација
Година:
2015
Моќност:
105kw
Менувач:
Автоматски
Гориво:
Дизел
Километража:
159,000 км
Боја:
Црна
Врати:
5 врати
ABS кочници
Bi-xenon
ESP контрола за пролизгување
Select drive
Автоматски менувач
Алуминиумски бандажи
Аукс
Блутут
Борд компјутер
Греачи на седишта
Електрика на стакла и ретровизори
Климатроник
Кожен волан
Кожен ентериер
Команди на волан
Лед дневни светла
Мултимедија
Навигација
Паркинг сензори
Светла за магла
Сензори за дожд и светла
Старт-стоп систем
Темпомат
Усб
Хром пакет
Централно заклучување

BMW 418d 105kw

2015
159,000 км
Дизел
€20,500
Бренд:
BMW
Модел:
418D
Менувач:
Автоматски
Моќност:
105kw
Состојба:
Половна
Година:
2015
Километража:
159,000 км
Гориво:
Дизел
Врати:
5 врати
Боја:
Црна
Шифра - 20977