BMW 418d 110kw
€19,900
Бренд:
BMW
Модел:
418D
Регистрација:
Платени давачки до регистрација
Година:
2016
Моќност:
110kw
Менувач:
Мануелен
Гориво:
Дизел
Километража:
140,000 км
Боја:
Сива
Врати:
5 врати
ABS кочници
Bi-xenon
Driving mode
ESP контрола за пролизгување
Keyless go
Алуминиумски бандажи
Аукс
Блутут
Борд компјутер
Греачи на седишта
Електрика на стакла и ретровизори
Климатроник
Кожен волан
Команди на волан
Лед дневни светла
Мултимедија
Навигација
Паркинг сензори
Полу-кожен ентериер
Светла за магла
Сензори за дожд и светла
Старт-стоп систем
Темпомат
Усб
Хром пакет
Централно заклучување

BMW 418d 110kw

2016
140,000 км
Дизел
€19,900
Бренд:
BMW
Модел:
418D
Менувач:
Мануелен
Моќност:
110kw
Состојба:
Половна
Година:
2016
Километража:
140,000 км
Гориво:
Дизел
Врати:
5 врати
Боја:
Сива
Шифра - 20942