BMW X1
€23,500
Бренд:
BMW
Модел:
X1
Регистрација:
Платени давачки до регистрација
Година:
2018
Моќност:
110kw
Менувач:
Автоматски
Гориво:
Дизел
Километража:
142,000 км
Боја:
Сива
Врати:
5 врати
ABS кочници
Bi-xenon
Driving mode
ESP контрола за пролизгување
Keyless go
Автоматски менувач 8G
Активен темпомат
Алуминиумски бандажи
Аукс
Аутохолд
Блутут
Борд компјутер
Електрика на стакла и ретровизори
Климатроник
Кожен волан
Команди на волан
Лед дневни светла
Мултимедија
Навигација
Паркинг камера
Паркинг сензори
Светла за магла
Сензори за дожд и светла
Старт-стоп систем
Усб
Хром пакет
Централно заклучување

BMW X1

2018
142,000 км
Дизел
€23,500
Бренд:
BMW
Модел:
X1
Менувач:
Автоматски
Моќност:
110kw
Состојба:
Половна
Година:
2018
Километража:
142,000 км
Гориво:
Дизел
Врати:
5 врати
Боја:
Сива
Шифра - 20813