Citroen C3 Picasso 1.6hdi 90hp
€5,300
Бренд:
Citroen
Модел:
C3 Picasso
Регистрација:
Платени давачки до регистрација
Година:
2009
Моќност:
66kw
Мотор:
1.6hdi
Менувач:
Мануелен
Гориво:
Дизел
Километража:
190,000 км
Боја:
Црна
Врати:
5 врати
A/C клима
ABS кочници
Bi-xenon
ESP контрола за пролизгување
Аукс
Борд компјутер
Електрика на стакла и ретровизори
Команди на волан
МП3
Паркинг сензори
Радио
Светла за магла
Темпомат
ЦД
Централно заклучување

Citroen C3 Picasso 1.6hdi 90hp

2009
190,000 км
Дизел
€5,300
Бренд:
Citroen
Модел:
C3 Picasso
Менувач:
Мануелен
Мотор:
1.6hdi
Моќност:
66kw
Состојба:
Половна
Година:
2009
Километража:
190,000 км
Гориво:
Дизел
Врати:
5 врати
Боја:
Црна
Шифра - 19381