Ford Mondeo 1.5tdci
€13,400
Бренд:
Ford
Модел:
Mondeo
Регистрација:
Платени давачки до регистрација
Година:
2016
Моќност:
88kw
Менувач:
Мануелен
Гориво:
Дизел
Километража:
150,000 км
Боја:
Сива
Врати:
5 врати
ABS кочници
Distance control
ESP контрола за пролизгување
Park assist
Активен темпомат
Алуминиумски бандажи
Аукс
Аутохолд
Блутут
Борд компјутер
Електрика на стакла и ретровизори
Климатроник
Кожен волан
Команди на волан
Мултимедија-touchscreen
Навигација
Паркинг сензори
Светла за магла
Сензори за дожд и светла
Старт-стоп систем
Усб
Хром пакет
Централно заклучување

Ford Mondeo 1.5tdci

2016
150,000 км
Дизел
€13,400
Бренд:
Ford
Модел:
Mondeo
Менувач:
Мануелен
Моќност:
88kw
Состојба:
Половна
Година:
2016
Километража:
150,000 км
Гориво:
Дизел
Врати:
5 врати
Боја:
Сива
Шифра - 20929