Nissan Qashqai 1.5dci 110hp
€18,200
Бренд:
Nissan
Модел:
Qashqai
Регистрација:
Платени давачки до регистрација
Година:
2017
Моќност:
81kw
Менувач:
Мануелен
Гориво:
Дизел
Километража:
83,000 км
Боја:
Бела
Врати:
5 врати
ABS кочници
Distance control
ESP контрола за пролизгување
Line assist
Safety shield
Активен темпомат
Алуминиумски бандажи
Аукс
Аутохолд
Блутут
Борд компјутер
Електрика на стакла и ретровизори
Климатроник
Кожен волан
Лед дневни светла
Мултимедија
Навигација
Паркинг камера
Паркинг сензори
Светла за магла
Сензори за дожд и светла
Старт-стоп систем
Усб
Хром пакет
Централно заклучување

Nissan Qashqai 1.5dci 110hp

2017
83,000 км
Дизел
€18,200
Бренд:
Nissan
Модел:
Qashqai
Менувач:
Мануелен
Моќност:
81kw
Состојба:
Половна
Година:
2017
Километража:
83,000 км
Гориво:
Дизел
Врати:
5 врати
Боја:
Бела
Шифра - 20698