Nissan Qashqai 1.5dci 6 brzini
€9,200
Бренд:
Nissan
Модел:
Qashqai
Регистрација:
Регистрирана на МК таблици до 12.2022
Година:
2010
Моќност:
78kw
Менувач:
Мануелен
Гориво:
Дизел
Километража:
187,000 км
Боја:
Виолетова
Врати:
5 врати
ABS кочници
ESP контрола за пролизгување
Алуминиумски бандажи
Аукс
Блутут
Борд компјутер
Електрика на стакла и ретровизори
Климатроник
Кожен волан
Команди на волан
Мултимедија
Навигација
Панорамски кров
Паркинг камера
Паркинг сензори
Светла за магла
Сензори за дожд и светла
Старт-стоп систем
Темпомат
Усб
Хром пакет
Централно заклучување

Nissan Qashqai 1.5dci 6 brzini

2010
187,000 км
Дизел
€9,200
Бренд:
Nissan
Модел:
Qashqai
Менувач:
Мануелен
Моќност:
78kw
Состојба:
Половна
Година:
2010
Километража:
187,000 км
Гориво:
Дизел
Врати:
5 врати
Боја:
Виолетова
Шифра - 20757