Nissan Qashqai 1.6benzin 115hp
€6,600
Бренд:
Nissan
Модел:
Qashqai
Регистрација:
Платени давачки до регистрација
Година:
2009
Моќност:
84kw
Менувач:
Мануелен
Гориво:
Бензин
Километража:
182,000 км
Боја:
Сива
Врати:
5 врати
A/C клима
ab
es
Аукс
Блутут
Борд компјутер
Електрика на стакла и ретровизори
Кожен волан
Команди на волан
МП3
Радио
ЦД
Централно заклучување

Nissan Qashqai 1.6benzin 115hp

2009
182,000 км
Бензин
€6,600
Бренд:
Nissan
Модел:
Qashqai
Менувач:
Мануелен
Моќност:
84kw
Состојба:
Половна
Година:
2009
Километража:
182,000 км
Гориво:
Бензин
Врати:
5 врати
Боја:
Сива
Шифра - 20388