Opel Astra 1.6cdti
€11,600
Бренд:
Opel
Модел:
Astra
Регистрација:
Платени давачки до регистрација
Година:
2017
Моќност:
81kw
Менувач:
Мануелен
Гориво:
Дизел
Километража:
131,000 км
Боја:
Црвена
Врати:
5 врати
ABS кочници
ESP контрола за пролизгување
Аукс
Блутут
Борд компјутер
Електрика на стакла и ретровизори
Климатроник
Кожен волан
Команди на волан
Лед дневни светла
Мултимедија
Навигација
Паркинг сензори
Светла за магла
Сензори за дожд и светла
Старт-стоп систем
Темпомат
Усб
Централно заклучување

Opel Astra 1.6cdti

2017
131,000 км
Дизел
€11,600
Бренд:
Opel
Модел:
Astra
Менувач:
Мануелен
Моќност:
81kw
Состојба:
Половна
Година:
2017
Километража:
131,000 км
Гориво:
Дизел
Врати:
5 врати
Боја:
Црвена
Шифра - 20767