Opel Astra K 1.6cdti 81kw
€11,200
Бренд:
Opel
Модел:
Astra K
Регистрација:
Платени давачки до регистрација
Година:
2016
Моќност:
81kw
Менувач:
Мануелен
Гориво:
Дизел
Километража:
146,000 км
Боја:
Црна
Врати:
5 врати
ABS кочници
ESP контрола за пролизгување
Line assist
Активен темпомат
Алуминиумски бандажи
Аукс
Блутут
Борд компјутер
Електрика на стакла и ретровизори
Климатроник
Кожен волан
Команди на волан
Лед дневни светла
Мултимедија
Навигација
Паркинг сензори
Светла за магла
Сензори за дожд и светла
Старт-стоп систем
Усб
Централно заклучување

Opel Astra K 1.6cdti 81kw

2016
146,000 км
Дизел
€11,200
Бренд:
Opel
Модел:
Astra K
Менувач:
Мануелен
Моќност:
81kw
Состојба:
Половна
Година:
2016
Километража:
146,000 км
Гориво:
Дизел
Врати:
5 врати
Боја:
Црна
Шифра - 20997