Opel Insignia 1.6cdti 100kw
€18,800
Бренд:
Opel
Модел:
Insignia
Регистрација:
Платени давачки до регистрација
Година:
2019
Моќност:
100kw
Менувач:
Мануелен
Гориво:
Дизел
Километража:
85,000 км
Боја:
Црна
Врати:
5 врати
ABS кочници
ESP контрола за пролизгување
Line assist
Активен темпомат
Аукс
Аутохолд
Блутут
Борд компјутер
Електрика на стакла и ретровизори
Климатроник
Кожен волан
Лед дневни светла
Мултимедија-touchscreen
Навигација
Паркинг сензори
Светла за магла
Сензори за дожд и светла
Старт-стоп систем
Усб
Централно заклучување

Opel Insignia 1.6cdti 100kw

2019
85,000 км
Дизел
€18,800
Бренд:
Opel
Модел:
Insignia
Менувач:
Мануелен
Моќност:
100kw
Состојба:
Половна
Година:
2019
Километража:
85,000 км
Гориво:
Дизел
Врати:
5 врати
Боја:
Црна
Шифра - 21007