Opel Insignia 1.6cdti
€13,200
Бренд:
Opel
Модел:
Insignia
Регистрација:
Платени давачки до регистрација
Година:
2016
Моќност:
100kw
Менувач:
Мануелен
Гориво:
Дизел
Километража:
158,000 км
Боја:
Сива
Врати:
5 врати
ABS кочници
Bi-xenon
ESP контрола за пролизгување
Line assist
Side assist
Алуминиумски бандажи
Аукс
Аутохолд
Блутут
Борд компјутер
Греачи на седишта
Електрика на стакла и ретровизори
Климатроник
Кожен волан
Кожен ентериер
Команди на волан
Лед дневни светла
Мултимедија
Навигација
Паркинг камера
Паркинг сензори
Светла за магла
Сензори за дожд и светла
Старт-стоп систем
Темпомат
Усб
Хром пакет

Opel Insignia 1.6cdti

2016
158,000 км
Дизел
€13,200
Бренд:
Opel
Модел:
Insignia
Менувач:
Мануелен
Моќност:
100kw
Состојба:
Половна
Година:
2016
Километража:
158,000 км
Гориво:
Дизел
Врати:
5 врати
Боја:
Сива
Шифра - 20824