Peugeot 308 1.6hdi 73kw
€11,300
Бренд:
Peugeot
Модел:
308
Регистрација:
Платени давачки до регистрација
Година:
2017
Моќност:
73kw
Менувач:
Мануелен
Гориво:
Дизел
Километража:
126,000 км
Боја:
Сива
Врати:
5 врати
ABS кочници
ESP контрола за пролизгување
Аукс
Блутут
Борд компјутер
Електрика на стакла и ретровизори
Климатроник
Кожен волан
Команди на волан
Лед дневни светла
Мултимедија-touchscreen
Навигација
Паркинг сензори
Светла за магла
Сензори за дожд и светла
Старт-стоп систем
Темпомат
Усб
Централно заклучување

Peugeot 308 1.6hdi 73kw

2017
126,000 км
Дизел
€11,300
Бренд:
Peugeot
Модел:
308
Менувач:
Мануелен
Моќност:
73kw
Состојба:
Половна
Година:
2017
Километража:
126,000 км
Гориво:
Дизел
Врати:
5 врати
Боја:
Сива
Шифра - 20970