Renault Kadjar 1.2benzin
€15,500
Бренд:
Renault
Модел:
Kadjar
Регистрација:
Платени давачки до регистрација
Година:
2017
Моќност:
96kw
Менувач:
Мануелен
Гориво:
Бензин
Километража:
38,000 км
Боја:
Бела
Врати:
5 врати
ABS кочници
ESP контрола за пролизгување
Алуминиумски бандажи
Аукс
Аутохолд
Блутут
Борд компјутер
Електрика на стакла и ретровизори
Климатроник
Кожен волан
Команди на волан
Лед дневни светла
МП3
ра
Светла за магла
Сензори за дожд и светла
Старт-стоп систем
Темпомат
Усб
Хром пакет
ЦД
Централно заклучување

Renault Kadjar 1.2benzin

2017
38,000 км
Бензин
€15,500
Бренд:
Renault
Модел:
Kadjar
Менувач:
Мануелен
Моќност:
96kw
Состојба:
Половна
Година:
2017
Километража:
38,000 км
Гориво:
Бензин
Врати:
5 врати
Боја:
Бела
Шифра - 20849