Renault Megane 1.5dci 81kw
€10,800
Бренд:
Renault
Модел:
Megane
Регистрација:
Платени давачки до регистрација
Година:
2016
Моќност:
81kw
Менувач:
Мануелен
Гориво:
Дизел
Километража:
147,000 км
Боја:
Бела
Врати:
5 врати
ABS кочници
ESP контрола за пролизгување
Keyless go
Аукс
Блутут
Борд компјутер
Електрика на стакла и ретровизори
Климатроник
Кожен волан
Команди на волан
Лед дневни светла
Мултимедија
Навигација
Паркинг сензори
Светла за магла
Сензори за дожд и светла
Старт-стоп систем
Темпомат
Усб
Хром пакет
Централно заклучување

Renault Megane 1.5dci 81kw

2016
147,000 км
Дизел
€10,800
Бренд:
Renault
Модел:
Megane
Менувач:
Мануелен
Моќност:
81kw
Состојба:
Половна
Година:
2016
Километража:
147,000 км
Гориво:
Дизел
Врати:
5 врати
Боја:
Бела
Шифра - 20989