Renault Megane 1.5dci
€10,800
Бренд:
Renault
Модел:
Megane
Регистрација:
Платени давачки до регистрација
Година:
2016
Моќност:
66kw
Менувач:
Мануелен
Гориво:
Дизел
Километража:
151,000 км
Боја:
Бела
Врати:
5 врати
ABS кочници
ESP контрола за пролизгување
ау
блу
бор
Електрика на стакла и ретровизори
Климатроник
Кожен волан
Команди на волан
Лед дневни светла
Мултимедија
нави
Светла за магла
Сензори за дожд и светла
Старт-стоп систем
Темпомат
ус
Централно заклучување

Renault Megane 1.5dci

2016
151,000 км
Дизел
€10,800
Бренд:
Renault
Модел:
Megane
Менувач:
Мануелен
Моќност:
66kw
Состојба:
Половна
Година:
2016
Километража:
151,000 км
Гориво:
Дизел
Врати:
5 врати
Боја:
Бела
Шифра - 20787