Seat Leon 1.6tdi 105hp
€6,800
Бренд:
Seat
Модел:
Leon
Регистрација:
Платени давачки до регистрација
Година:
2010
Моќност:
77kw
Мотор:
1.6tdi
Менувач:
Мануелен
Гориво:
Дизел
Километража:
178,000 км
Боја:
Бела
Врати:
5 врати
ABS кочници
ESP контрола за пролизгување
Алуминиумски бандажи
Аукс
Борд компјутер
Електрика на стакла и ретровизори
Климатроник
Кожен волан
Кожен ентериер
Команди на волан
МП3
Паркинг сензори
Радио
Светла за магла
Сензори за дожд и светла
Старт-стоп систем
Темпомат
Усб
ЦД
Централно заклучување

Seat Leon 1.6tdi 105hp

2010
178,000 км
Дизел
€6,800
Бренд:
Seat
Модел:
Leon
Менувач:
Мануелен
Мотор:
1.6tdi
Моќност:
77kw
Состојба:
Половна
Година:
2010
Километража:
178,000 км
Гориво:
Дизел
Врати:
5 врати
Боја:
Бела
Шифра - 19605