VW Arteon R-line DSG 2.0tdi
€33,000
Бренд:
VW
Модел:
Arteon R-line
Регистрација:
Платени давачки до регистрација
Година:
2018
Моќност:
110kw
Менувач:
Автоматски
Гориво:
Дизел
Километража:
121,000 км
Боја:
Сива
Врати:
5 врати
ABS кочници
Bi-xenon
Distance control
ESP контрола за пролизгување
Line assist
Автоматски менувач F1-shift
Адаптивен темпомат
Алуминиумски бандажи anda n
Аукс
Аутохолд
Блутут
Греачи на седишта
Електрика на стакла и ретровизори
Климатроник
Кожен волан
Команди на волан
Лед дневни светла
Мултимедија-touchscreen
Навигација
Паркинг сензори
Полу-кожен ентериер
Светла за магла
Сензори за дожд и светла
Старт-стоп систем
Усб
Хром пакет
Централно заклучување

VW Arteon R-line DSG 2.0tdi

2018
121,000 км
Дизел
€33,000
Бренд:
VW
Модел:
Arteon R-line
Менувач:
Автоматски
Моќност:
110kw
Состојба:
Половна
Година:
2018
Километража:
121,000 км
Гориво:
Дизел
Врати:
5 врати
Боја:
Сива
Шифра - 20864