VW Golf VII 1.6tdi Sportsvan DSG
€13,700
Бренд:
VW
Модел:
Golf VII
Регистрација:
Регистрирано на МК таблици
Година:
2014
Моќност:
81kw
Менувач:
Автоматски
Гориво:
Дизел
Километража:
187,000 км
Боја:
Црна
Врати:
5 врати
ABS кочници
Distance control
ESP контрола за пролизгување
Активен темпомат
Алуминиумски бандажи
Аукс
Аутохолд
Блутут
Борд компјутер
Електрика на стакла и ретровизори
Климатроник
Кожен волан
Команди на волан
Мултимедија
Навигација
Паркинг сензори
Светла за магла
Сензори за дожд и светла
Старт-стоп систем
Усб
Централно заклучување

VW Golf VII 1.6tdi Sportsvan DSG

2014
187,000 км
Дизел
€13,700
Бренд:
VW
Модел:
Golf VII
Менувач:
Автоматски
Моќност:
81kw
Состојба:
Половна
Година:
2014
Километража:
187,000 км
Гориво:
Дизел
Врати:
5 врати
Боја:
Црна
Шифра - 20836