VW Passat 1.6tdi
€15,800
Бренд:
VW
Модел:
Passat
Регистрација:
Платени давачки до регистрација
Година:
2015
Моќност:
88kw
Менувач:
Автоматски
Гориво:
Дизел
Километража:
183,000 км
Боја:
Сива
Врати:
5 врати
ABS кочници
ESP контрола за пролизгување
Park assist
Side assist
Автоматски менувач
Алуминиумски бандажи
Аукс
Аутохолд
Блутут
Борд компјутер
Електрика на стакла и ретровизори
Климатроник
Кожен волан
Команди на волан
Лед дневни светла
Мултимедија
Навигација
Паркинг сензори
Светла за магла
Сензори за дожд и светла
Старт-стоп систем
Темпомат
Усб
Хром пакет
Централно заклучување

VW Passat 1.6tdi

2015
183,000 км
Дизел
€15,800
Бренд:
VW
Модел:
Passat
Менувач:
Автоматски
Моќност:
88kw
Состојба:
Половна
Година:
2015
Километража:
183,000 км
Гориво:
Дизел
Врати:
5 врати
Боја:
Сива
Шифра - 20777