Спореди

Состојба
Категорија
Бренд
Модел
Регистрација
Година
Моќност
Мотор
Менувач
Километража
Цилиндри
Боја
Врати
VIN
Локација
Sold
Бензин
Бензин/плин
Дизел
Електрична
Плин
Хибрид
3 мода на возење
4x4
5 нивоа на возење
7 седишта
A/C клима
ab
ABS кочници
Alcantra седишта
Automatic F1-Shift Menu
aux
Bi-xenon
Bluetooth
Distance control
Driving mode
es
ESP контрола за пролизгување
Keyless entry
Keyless go
Line assist
Park assist
Park pilot
Safety shield
Select drive
Side assist
Teams on the wheel
Touch scren
Virtual dashboard
xenon
Автоматски менувач
Автоматски менувач 8G
Автоматски менувач F1-shift
Адаптивен темпомат
Активен темпомат
Алкантара седишта
Алуминиумски бандажи
Алуминиумски бандажи anda n
ау
Аукс
Аутохолд
блу
Блутут
бор
Борд компјутер
Греачи на седишта
Дигитална табла
Електрика на стакла и ретровизори
Климатроник
Климатроник 3-зони
Климатроник тризонски
Кожен волан
Кожен волан M-pack
Кожен ентериер
Команди на волан
Лед дневни светла
Лед дневни светла(Matrix)
Масажер на седишта
Меморија и електрика на седишта
Мерач на притисок во гуми
МП3
Мултимедија
Мултимедија-touchscreen
нави
навига
Навигација
Нов вид на опрема
Панорама
Панорамски кров
Паркинг камера
Паркинг сензори
Погон на 4 тркала
Полу-кожен ентериер
ра
Радио
Радио BMW Profesional
Светла за магла
Сензори за дожд и светла
Сончев кров
Старт-стоп систем
Темпомат
ус
Усб
Хром пакет
ЦД
Централно заклучување
Active head restraints
Adaptive headlights
Backup camera
Blind-spot warning
Brake assist
Forward-collision warning
Lane keeping assist
Parking assist systems
Pedestrian detection
Sideview camera